Keywords...
KEDY MÔŽEM CESTOVAŤ NA SRÍ LANKU?

Počasie na Srí Lanke je slnečné počas celého roku s teplotami okolo 26-32 stupňov. Krajina má daždivú sezónu od mája do októbra, čo ale neznamená, že tieto mesiace nie sú vhodné na liečebný pobyt. Skúsenosti za posledné roky ukázali, že aj počas letných mesiacov býva na Srí Lanke pekné počasie. Teplota mora je okolo 27 stupňov po celý rok a zrážky sa môžu vyskytnúť počas celého roka.

SÚ NA SRÍ LANKU POTREBNÉ VÍZA?

Áno, na vstup na Srí Lanku sú potrebné víza, o ktoré je treba požiadať niekoľko dní pred odletom elektronicky. Cena víz sa pohybuje okolo EUR 50. Pas musí byť platný aspoň 6 mesiacov po prílete.

KEDY MÔŽEM NASTÚPIŤ NA POBYT?

Na pobyt môžete nastúpiť v ktorýkoľvek deň. Termín nástupu a dĺžku pobytu si určujete vy ( stanovená je iba minimálna dĺžka pobytu pre dosiahnutie najlepších výsledkov ). Presne určené termíny nástupu na pobyt sú iba pri skupinových pobytoch.

ČO AK CESTUJEM SÁM?

Individuálne cestovanie na Srí Lanku je úplne bezpečné a je veľmi bežné, že klienti cestujú na liečebný pobyt sami. V prípade, že cestujete individuálne, budete ubytovaný na izbe sami. Nikto iný s Vami izbu zdieľať nebude.

AKO SA VYPOČÍTAVA CENA POBYTU?

Cena sa vypočítava podľa rezortu / hotela, ktorý si vyberiete, typu izby a počtu dní, ktoré v danom rezorte / hoteli strávite.

SÚ LETENKY V CENE?

Nie, letenku si hradí klient individuálne, s výberom spojenia a leteckej spoločnosti Vám radi poradíme.

JE TRANSFER Z / NA LETISKO V CENE?

Záleží od rezortu / hotela, do ktorého cestujete. Niektoré hotely majú transfer v cene, niektoré si účtujú za transfer poplatok, o ktorom budete vopred informovaný.

JE MOŽNÉ ÍSŤ V RÁMCI LIEČEBNÉHO POBYTU NA VÝLET?

Na výlet je možné ísť po terapiách, alebo po individuálnom skonzultovaní s ayurvédskym lekárom. Pri niektorých terapiách sa však neodporúča kúpanie ani výlety mimo rezort.