Keywords...

UNIKÁTNA AYURVÉDA

S WELLNESS SPA

MANGOSTEEN je ayurveda/wellness rezort na Phukete, ktorý je jedinečný svojím štýlom a polohou. Vďaka majiteľom Hajo a Rose, tu vládne skutočná atmosféra rodinného rezortu a osobný prístup, ktorý je ideálnym miestom na relaxačný ajurvédsky, jogový alebo wellness pobyt. Rezort je určený len pre dospelých (12+), takže pokojná atmosféra zostáva vždy nerušená. Vychutnajte si intímne a pokojné prostredie, úžasné tropické záhrady a tradične zariadené, pohodlné vily.

Unikátne navrhnutý ayurveda/wellness resort MANGOSTEEN sa nachádza na vrchole kopca v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Phuketu, v blízkosti najlepších pláží, vyhliadok, chrámov a slávneho Veľkého Budhu a je určený pre klientov, ktorí túžia po relaxe, pobyte mimo davu a individuálnych službách. Rezort bol otvorený v marci 2003. 

Mangosteen je jediný ajurvédsky/wellness rezort v Thajsku so stálym ajurvédskym lekárom v rezorte. Lekár organizuje všetky procedúry, konzultuje a skúma priebeh liečby a vedie tím terapeutov. V ayurvédskom/ wellness rezorte Mangosteen Phuket sa nechajte rozmaznávať liečebným/wellness pobytom, ktorý spája tento zážitok so skutočnými zdravotnými účinkami pod odborným dohľadom. Ayurvédske/wellness a jogové pobyty sú k dispozícii počas celého roka. 

Minimálny počet dní pobytu je 7. 

IZBY

OKOLIE

PROCEDÚRY

CENOVÁ
PONUKA


MINIMÁLNA DĹŽKA AYURVÉDSKEHO POBYTU V THAJSKU JE
7 DNÍ.


CELKOVÁ ODPORÚČANÁ DĹŽKA INTENZÍVNYCH AYURVÉDSKYCH POBYTOV JE 14 – 21 DNÍ

(v závislosti od medicínskej diagnózy)


01

PRÍCHOD

02

ODCHOD

03

POČET

04

REZORT

CENA:PREDBEŽNÁ CENA AYURVÉDSKEHO POBYTU NEZAHŔŇA:


• LETENKU (tam a späť)


• TRANSFER Z LETISKA DO AYURVÉDSKEHO REZORTU


• VÍZUM


• YOGA CVIČENIE & YOGA TEACHER POČAS POBYTU


ABY SME VEDELI KOMU A KAM MÁME POSLAŤ VAŠU APROXIMATÍVNU
CENU POBYTU, VYPLŇTE PROSÍM SVOJE KONTAKTNÉ ŮDAJE & ODOŠLITE ICH K NÁM.
DO 24 HODÍN SA S VAMI SPOJÍME😊

KONTAKTNÉ ÚDAJE

KONTAKTNÉ ÚDAJE

SÚHLASÍM S ULOŽENÍM ÚDAJOV UVEDENÝCH V MOJOM DOPYTOVANÍ. **

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov (meno, priezvisko, emailová adresa) spoločnosťou Ayurveda Karin s.r.o za účelom informovania prostredníctvom newslettera.

Svoj súhlas môžem kedykoľvek a bez uvedenia dôvodu odvolať pomocou odkazu na zrušenie, ktorý je súčasťou každého jednotlivého newslettera.

* Požadované informácie

** Ďalšie informácie nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov

*** Cestovná agentúra Ayurveda Karin s.r.o má vyhradné zastúpenie a oprávnenie sprostredkovať ayurvédske pobyty organizované ayurvédskymi rezortami.