Keywords...

AUTENTICKÁ AYURVÉDA V LUXUSNOM PROSTREDÍ

Ayurveda Resort Mandira sa nachádza v Štajersku ( len 2 hodiny cesty od Bratislavy po diaľnici ) v kraji termálnych kúpeľov,  je obklopený očarujúcou krajinou vinohradov a riečnych tokov. V rezorte môžete dopriať Vašej duši oddych, pre aktívnych hostí je v okolí možnosť bicyklovania, golfu a turistiky. Rezort ponúka AYURVÉDSKE a WELLNESS programy. Rezort ponúka autentickú ayurvédu – panchakarma,/ rejuvenizácia ale aj krátkodobé, niekoľko dňové programy.

Hotelová liečebná termálna voda slúži na zmiernenie ťažkostí, starostlivosť o zdravie a regeneráciu. Liečebné účinky termálnej vody ideálne dopĺňajú ponuku ayurvédskeho centra s dostupnými ayurvédskymi terapiami.

V Ayurvedskom centre hotela sa starajú o každodenný pocit pohody ayurvédski špecialisti a terapeuti z Indie a Sri Lanky, ako aj lekár z Indie a rakúska lekárka – odborníčka na alternatívnu medicínu. Denné ayurvédske procedúry sa vykonávajú v 18 liečebných miestnostiach. Okrem toho má Ayurvedske centrum hotela parnú saunu, bylinkovú saunu, soľnú saunu a keltskú saunu, ľadovú jaskyňu, infračervenú saunu a dva oddychové priestory Buddha’s Place a Ganesha’s Spirit.

Ayurvédske liečenie dokonale dopĺňa bylinná liečba, zaujímavý program/prednášky a denná relaxácia s jogou a meditáciou podľa týždenného programu.

Hostia na ayurvédskom pobyte si môžu vychutnať ayurvédsko-vegetariánsku plnú penziu na odporúčanie špecialistu na ayurvédu. Sú k dispozícii 4 rôzne úrovne stravovania, ktoré najlepšie podporujú zvolený ayurvédsky program: Mandira-Ayurveda, Ayur-Detox, Rasa & Yana alebo Panchakarma – diéta. Veľa produktov pochádza od miestnych farmárov a je pestovaných ekologicky. Na požiadanie je možné zabezpečiť aj jedlá bez laktózy a lepku a špeciálne diéty.

Rezort má termálne kúpele, približne 2000 m² s vnútorným bazénom s liečivou termálnou vodou, panoramatickým bazénom (teplota približne 32 °C), termálnym pohybovým bazénom (približne 36 °C), vonkajším bazénom (celoročne, 28 °C) s lehátkami, soláriom a posilňovňou. Medzi wellness procedúry patria klasické a východné masáže, ako napríklad čiastočná alebo celotelová masáž, masáž horúcimi kameňmi alebo aromaterapeutická masáž, reflexná masáž chodidiel, lymfodrenáž, energetická vyrovnávacia masáž a obklady atď. Rezort poskytuje aj kozmetické ošetrenia s výrobkami od značiek Sothys, Maria Galland a Cosmeceutics.

Osobitnej pozornosti sa teší liečivá voda: Hydrogénkarbonát-chloridová termálna voda (27 až 36 °C), ktorá má blahodárne účinky napríklad pri reume, na redukciu stresu a prevenciu

IZBY

Rezort má  60 svetlých, priestranných izieb a apartmánov s  kúpeľňou/WC, sušičom vlasov, satelitnou TV, telefónom, WiFi.

Rezort ponúka izby Mandira Standard (približne 25 m²)  s balkónom, Juniorsuite Namaste (približne 31 m²) s balkónom, Juniorsuite Sunrise (približne 31 m²) na prízemí s francúzskym balkónom . Všetky izby sú klimatizované, k dispozícii je aj výťah.

V rezorte sa nachádza štýlová reštaurácia s jedlami z regionálnych produktov. Plná penzia Mandira Lebensfreude s bohatým raňajkovým bufetom, ľahkým obedom formou bufetu   a 4-chodovou večerou s bufetom (3 hlavné jedlá na výber). Každý deň popoludní je v ponuke bufet s dezertami, s čajom a kávou.

LEKÁR & PROCEDÚRY

INTERIÉR

OKOLIE

STRAVOVANIE

CENOVÁ
PONUKA


CELKOVÁ ODPORÚČANÁ DĹŽKA INTENZÍVNYCH AYURVÉDSKYCH POBYTOV JE 14 – 21 DNÍ

(v závislosti od medicínskej diagnózy)


01

PRÍCHOD

02

ODCHOD

03

POČET

04

REZORT

CENA:PREDBEŽNÁ CENA AYURVÉDSKEHO POBYTU NEZAHŔŇA:


• LETENKU (tam a späť)


• TRANSFER Z LETISKA DO AYURVÉDSKEHO REZORTU


• VÍZUM


• YOGA CVIČENIE & YOGA TEACHER POČAS POBYTU


ABY SME VEDELI KOMU A KAM MÁME POSLAŤ VAŠU APROXIMATÍVNU
CENU POBYTU, VYPLŇTE PROSÍM SVOJE KONTAKTNÉ ŮDAJE & ODOŠLITE ICH K NÁM.
DO 24 HODÍN SA S VAMI SPOJÍME😊

KONTAKTNÉ ÚDAJE

KONTAKTNÉ ÚDAJE

SÚHLASÍM S ULOŽENÍM ÚDAJOV UVEDENÝCH V MOJOM DOPYTOVANÍ. **

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov (meno, priezvisko, emailová adresa) spoločnosťou Ayurveda Karin s.r.o za účelom informovania prostredníctvom newslettera.

Svoj súhlas môžem kedykoľvek a bez uvedenia dôvodu odvolať pomocou odkazu na zrušenie, ktorý je súčasťou každého jednotlivého newslettera.

* Požadované informácie

** Ďalšie informácie nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov

*** Cestovná agentúra Ayurveda Karin s.r.o má vyhradné zastúpenie a oprávnenie sprostredkovať ayurvédske pobyty organizované ayurvédskymi rezortami.