Keywords...

 Nikdy predtým som sa nad Ayurvédou nijako nezamýšlal, registroval som ju len okrajovo z rozprávania mojej éterickej manželky, ktorá sa tejto oblasti venuje a fascinuje ju.

Keďže bolo posledné obdobie nášho spoločného života veľmi hektické, a manželka z rodinných dôvodov žiaľ takúto cestu absolvovať nemohla, padla možnosť zažiť ayurvédsky ozdravný pobyt na mňa.

Prebehol prvý kontakt s Karin, ktorá sa takýmto pobytom a zážitkom intenzívne venuje.
   

Musím priznať, že z počiatku som bol voči tomuto nápadu absolútne skeptický, nakoniec som tomu však dal šancu a absolútne neľutujem!

Ako najväčší bonus vnímam fakt, že moje najväčšie zdravotné ťažkosti, ktoré ma do tej doby zužovali, sa miestnemu tímu ayurvédskych terapeutov podarilo odstrániť, prípadne úplne zredukovať.

Okrem toho však musím vyzdvihnúť celkovú kvalitu všetkých služieb, úžasnú stravu, ešte úžasnejších ľudí, ktorí sa o Vás počas pobytu starajú.

Pôsobili ako jedna veľká súdržná rodina, a aj celková atmosféra počas pobytu tak pôsobila.

Snažia sa vyhovieť za každých okolností všetkým vašim želaniam, a zabezpeciť tak čo najväčší komfort a pohodu.

Ako som písal vyššie, 2 týždne v tomto rezorte ubehli ako voda, okrem perfektných liečebných procedúr a chutného jedla, mi bolo sprostredkovaných aj niekoľko úžasných zážitkov (rybolov na otvorenom mori, výlet na Safari atď) a tento pobyt bol jedno z mojich (manželkiných) najlepších rozhodnutí v živote.

A aj keď takéto niečo vyhladávajú zväčša ženy, MUŽI nebojte sa!, poďte do toho, je to kombinácia perfektného relaxu a starostlivosti o svoje telo a ducha, a bonus na záver je, že sa budete počas celého pobytu cítiť ako Maharadža.


Nevahajte sa obrátiť na Karin a určite neoľutujete!