Keywords...

Veľmi som rada, že som išla, že si mi poradila SOUL resort, všetko bolo dokonalé, všetko sa mi tam páčilo, nič mi nechýbalo, veľmi som si oddýchla, načerpala new energy a myseľ bola brain washed tak správne ale 😉

SOUL hotel – nádherný priestor, krásne art decorations, farby, toľko super čistých vnemov: krásna záhrada a ako stále počuješ oceán, pláž najkrajšia, každé ráno aj podvečer som bola na hodinovej prechádzke.

JEDLO – to bola jedna fantázia, strašne mi chutili tie morning warm coconut drinks sago, barney, kurakkan, mňam, ovocíčko, obedy aj večere vždy všetko yummy, spicy pre mňa bolo akurát.

Vôbec som nebola hladná, práveže mi bolo aj veľa, absolútne som nemyslela na žiadne sladkosti, snacks a podobne, úplne mi stačilo čo sme mali raňajky – obed – večeru plus čerstvé šťavy medzitým.   

Mali sme dve skvelé prednášky o varení (curry/ rice noodles aj sago).

PERSONÁL HOTELA – všetci boli total milí, naozaj som cítila od nich úprimnú radosť ako sa môžu o nás starať, boli najzlatší, stašne starostliví, detailní, vždy kontrolovali, či je všetko ok.

 DOCTOR NALIN – zlatúšik malinký, mini mužíček, sranda s ním, velice super energiu mal. Vždy prišiel, kontroloval nás, dostali sme aj akupunktúru, všetko nám vysvetlil, mali sme prednášku na základy ayurvédy. Hneď vedel z jazyka že mám blokády na chrbtici atď. 

TERAPEUTI – úplne super energiu mali, pokorní, kľudní, parádne boli všetky tie procedúry, veľmi zaujímavé, všetko som chytala a skúšala a pozorovala, pýtala sa. To bol naozaj raj pre telo a myseľ, toľko masáží denne, také dobré.


 Karinko, mám vlastne len pozitívne zážitky a všetko bolo pre mňa dokonalé.

Celé ako to je vytvorené, čas so sebou, total pokoj, vnemy, zvuky len z prírody, režim, dobré jedlo, úžasné masáže na relax, pozitívna energia všade.

ĎAKUJEM, robíš fakt super vec, moc ti fandím a želám ti ayubowan 😉 a aby sa čo najviac ľudí o tebe dozvedelo a zažili tento skvelý zážitok cez teba a aj pomohli Srí Lanke.