Keywords...

Karin Grofová, človek ktorý robí presne to čo vie najlepšie a robí to celým srdcom.

Pristupuje ku svojim klientom veľmi zodpovedne ale s neuveriteľnou ľahkosťou.

Pre pobyt v ajurvédskom centre som sa rozhodla iba tak, nevedela som čo ma čaká, iba som vedela že potrebuje zresetovať.

Najskôr som si nevedela predstaviť že nebudem nič robiť a mala som z toho strach či to dokážem.

Nakoniec som si to ničnerobenie užívala na plnej čiare, ktoré mi spríjemňovala úžasná zdravá strava, procedúry a starostlivosť lekára.

Odchádzala som zdravšia ako ryba a ešte aj plná energie. Keď som o tom niekomu rozprávala ako tam bolo úžasne, každý mi to veril, pretože keď niečo človek hovorí zo srdca tak to je veľmi cítiť.

Druhýkrát som zobrala aj svojich rodičov, chcela aby si oddýchli a aby sa zlepšil ich zdravotný stav lebo som vedela že to tak bude.

Tí boli nadšení, všade pokoj, relax v príjemnom prostredí a starostlivosť. Veľmi im to pomohlo po psychickej aj zdravotnej stránke.

Naštartovalo ich to tak, že doma dodržiavajú určité nenáročné zásady, ktoré sa tam naučili, pri pobyte znížili svoju váhu a doteraz v tom bez problémov pokračujú.

Mama už teraz vyberá vhodný termín, kedy o rok pôjde znovu, dokonca sa začala učiť aj anglicky.

Takže ayurvédsky pobyt, ktorý nám Karin odporučila mal veľmi veľa pozitív, ktoré nám pomáhajú a pozitívne nás ovplyvňujú aj po návrate domov!